• Jeu de Boules op Sportpark de Kolkstede

 • Welkom bij de Jeu de Boules vereniging van s.v. 't Peeske. Opgericht en geopend in 2022. De vereniging telt inmiddels al behoorlijk wat actieve Jeu de Boulers die wekelijks elkaar ontmoeten op Sportpark de Kolkstede. Formeel is het nog geen vereniging en ontmoeten spelers elkaar spontaan. Ongeveer 30 Jeu de Boulers spelen wekelijks. 

  Er zijn geen kosten verbonden aan het spelen dan wel de eventuele aanmelding.

  In september 2023 kunnen spelers gebruik maken van de speciaal voor Jeu de Boulers ingerichtte ruimte in de kantine waar je elkaar kunt ontmoeten en koffie/thee/frisdrank kunt nuttigen.

  Heb jij ook interesse om te spelen en wil je uitgenodigd worden in de "spelers what's app groep", vul dan het aanmeldformulier in. Wij voegen je dan toe aan de app-groep en je ontmoet elkaar dan op Sportpark de Kolkstede. 

   

 • Aanmeldformulier Jeu de Boules

 • Impressiefoto's Jeu de Boules - Opening 2022