• Peeske 2 gaat in zee met mannen van de club!

  • Met trots presenteert R.K.S.V. 't Peeske de nieuwe leiding van Peeske 2 voor het aankomende seizoen. In de zoektocht naar het juiste trio is vooral gekeken naar de ervaring in het trainersvak met jeugdige spelers, maar ook of ze de club R.K.S.V. 't Peeske van binnen en buiten kennen, zodat ze weten "hoe de hazen lopen" in de vereniging en het belang snappen dat jeugdspelers moeten doorgroeien en zich moeten ontwikkelen en de juiste spelers tijdig aangehaakt worden bij de hoofdmacht van R.K.S.V. 't Peeske. Gerben Polman is al een keer trainer geweest bij Peeske 2, een aantal jaren geleden. Gerben heeft in het verleden veel meer betekent voor de vereniging: Niet alleen was hij jarenlang jeugdtrainer maar heeft hij diverse neventaken gehad in de vereniging. Als speler speelde hij jarenlang bij de jeugd en de senioren. Ron Gerritsen is ook een oude bekende. Jarenlang gevoetbald in het eerste elftal maar al een tijd lang woonachtig in Wehl alwaar hij jarenlang trainer is geweest van jeugdelftallen. Dit jaar stopte hij als trainer bij Concordia om een stapje terug te doen. Dit ontging de leiding van R.K.S.V. 't Peeske niet. Al snel ging de club uit Beek met hem in gesprek om hem binnen de gelederen te halen als  trainer van Peeske 2. Als laatse werd Pascal Verberkt toegevoegd aan het trainersduo. Ook hij heeft jarenlang als jeugdtrainer/leider gewerkt in de club. Nu ook als voorzitter actief. Hij ziet er dan ook naar uit om met Peeske 2 op zondagen mee te gaan en er een mooi seizoen van te maken. Of het te combineren is? "dat zien we wel", aldus Pascal.

    Heren, fijn dat jullie het willen doen en welkom bij Peeske 2. Veel succes het aankomende seizoen en heel veel pleziez.

    Commissie Voetbalzaken Gerben, Sander en Ronald