• Peeske 2 zoekt nieuwe trainer voor seizoen 2024-2025

  Seizoen 2024-2025

  Ben jij een voetbaltrainer die beschikt over vaardigheden om plezier in het voetbal over te brengen en spelers individueel en als team beter te maken en ben jij op zoek naar een uitdaging voor volgend seizoen?

   

  Dan is R.K.S.V. ’t Peeske een mooie vereniging waar je leuke mensen ontmoet die graag plezier willen hebben en willen winnen: R.K.S.V. ‘t Peeske is een dorpsvereniging waarbij heren Peeske 1 uitkomt in de 4de klasse en dames Peeske 1 in de 5de klasse. De vereniging telt 300 leden, waarbij er 12 jeugdteams, 5 seniorenteams en een 45+ team. In totaal telt de vereniging 4 damesteams en daarnaast nog 3 zaalvoetbalteams.

  R.K.S.V. ’t Peeske voetbalt op Sportpark de Kolkstede, gelegen aan de Kolkstedeweg 5 in Beek. Er bevinden zich 3 velden en 1 oefenhoek op het Sportpark. Tevens liggen er 2 Jeu de Boule banen en heeft het Sportpark een sportzaal waar tevens de voetbal gebruik van maakt.

   

  Trainer heren Peeske 2

  Als trainer ben je verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de spelers, individueel, maar ook als team. Je bent in staat om te zorgen voor een (prestatie) sfeer en aan de hand van het voetbaltechnische beleidsplan breng je de spelers techniek en inzicht van het voetbal bij. Het 2de elftal komt uit in de 4de klasse.

   

  Bevoegdheden en verantwoordelijkheden:

  - Verzorging twee trainingen per week op de dinsdag- en donderdag avond;

  - Coachen van het team op wedstrijddagen;

  - Uitvoering van het voetbaltechnische beleid;

  - Deelnemen en vertegenwoordigen van team bij overlegstructuren (2 a 3 keer per jaar);

  - Ondersteunt Commissie Voetbalzaken bij het maken van de indelingen;

  - Houdt spelers ontwikkeling eigen team bij;

  - Heeft minimaal tweemaal per jaar een voortgangsgesprek met de spelers van zijn eigen team;

  - Aanwezig op (bijzondere) Algemene Ledenvergaderingen.

   

  Tijdsbesteding Periode:

  Augustus – Juni

   

  Wij zoeken een trainer die:

  -          een duidelijke voetbalvisie heeft

  -          ambitieus en gedreven te werk gaat

  -          over oefenmeester UEFA C als licentie beschikt of bereid is deze te halen

  -          een sterke persoonlijkheid heeft

  -          over prima organisatorische en leidinggevende kwaliteiten beschikt

  -          beschikt over goede communicatieve vaardigheden

  -          oplossingsgericht is

  -          voor plezier en spelvreugde zorgt

  Heb jij passie voor voetbal en wil je graag de verantwoording hebben over een leuk voetbalteam? Reageer dan op bovenstaande vacature door te mailen naar:

  Hoofd Voetbalzaken, Ronald Hermsen, info@svpeeske.nl